fbpx

Шпаклівка стін під шпалери послуги професійної бригади у Києві та області



Сьогодні, на зміну ручної машини прийшла машинна шпаклівка, що прискорює процес нанесення в 3-4 рази. При такому вигляді робіт використовується спеціалізоване обладнання, яке дозволяє змішувати розчин і наносити його на стіни. За допомогою обладнання можна швидко, без втрати якості обробити поверхні з великими площами, а витрата матеріалів буде мінімальною.

Механізована шпаклівка стін під шпалери

Компанія Star Group пропонує послуги з механізованої шпаклівки, технологія нанесення якої дозволяє забезпечити високоякісне виконання робіт провідними фахівцями. Етапи, з яких складається машинне нанесення шпаклівки, такі:

 • ґрунтування поверхні стін;
 • поклейка склополотна;
 • нанесення шпаклівки;
 • розподіл матеріалу та розрівнювання поверхні;
 • шпаклівка.

Кожен із етапів необхідно проводити правильно, дотримуючись усіх вимог, це допоможе продовжити термін служби вибраних шпалер.

Але варто розуміти, що тривалість експлуатації залежить не тільки від технології нанесення шпаклівки, але і від якості застосовуваних матеріалів і можливостей обладнання.
Тому компанія Star Group для шпаклівки стін під шпалери застосовує лише перевірені матеріали, що мають найкращі властивості. До таких матеріалів відносяться серія сухих будівельних сумішей та складів німецької компанії Knauf. Будівельні суміші для внутрішнього оздоблення даного виробника перевірені часом та мають відмінні характеристики стійкості.

Залежно від виду виконуваних робіт компанія використовує таке обладнання:

 • для нанесення шпаклівки на стіни та стелю – поршневий апарат безповітряного нанесення, який прискорює процес та збільшує рівномірність нанесення суміші;
 • для розподілу та розрівнювання стін робочі бригади використовують шпателя розміром 1 метр і більше;
 • для прискорення процесу шліфування використовується шліфувальна машина “Жираф”.
  Завдяки застосуванню такого обладнання процес ремонту зменшується в кілька разів.

Машинна шпаклівка стін компанією Star Group

Компанія Star Group займається виконанням шпаклівки стін у Києві та Київській області. За потреби замовник може оформити повний комплекс робіт, до якого входить: машинна штукатурка, механізована шпаклівка та фарбування поверхонь приміщень.

Головними перевагами компанії є доступна ціна, висока якість виконання робіт, а також короткий термін. Бригада робітників виїжджає до будь-якого міста Київської області (у тому числі до міст Буча, Ірпінь, Гостомель). Крім цього, при виборі компанії Star Group замовник отримає такі переваги:

 • незалежно від виду робіт компанія бере на себе зобов’язання прискореного виконання робіт, завдяки сучасному обладнанню та наявності досвідчених фахівців;
 • роботи виконуються лише після укладання договору, в якому фіксуються ціна шпаклівки стін під шпалери та строки виконання робіт, а також прописуються норми якості;
 • для замовників у компанії передбачена гнучка система знижок, яка поширюється як на роботу, а й у необхідний матеріал, при надлишках, матеріал повертається підрядчику, із поверненням коштів.

Вибираючи в якості підрядників компанію Star Group, ви отримуєте надійного та відповідального виконавця, який врахує всі поставлені перед ним вимоги.

Надані гарантії

Завдяки співпраці з надійними постачальниками та виробниками матеріалів, а також застосуванню автоматизованої технології нанесення шпаклівки, компанія Star Group не боїться надавати гарантію на виконані роботи у встановлений термін (від 2-х і більше років).
Незважаючи на якісне виконання робіт та матеріал з високими характеристиками, ціни на роботи залишаються доступними з наданням знижок.

ЦІНИ МАШИННА ШПАКЛІВКА

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна грн.
Шпаклівка стін під шпалери
м.кв.
110
Шпаклівка стін під фарбування
м.кв.
160
Шпаклівка укосів під фарбування
м.пог.
160
Шпаклівка стелі під фарбування
м.кв.
180
Поклейка склополотна
м.кв./пог.
70
Підготовка під поклейку склополотна
м.кв./пог.
110
Додаткові роботи
Договірна

НАШІ РОБОТИ

Машинна шпаклівка
Виконані роботи:
Шпаклівка стін
Шпаклівка стелі
Шпаклівка коробів
Київ, ЖК Комфорт Таун, 3х кімнатна квартира
Виконані роботи:
Штукатурка стін
Штукатурка стель
Машинна штукатурка м.Київ Юрія Липи 6
Виконані роботи:
Штукатурка стін
Штукатурка укосів

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ І ОТРИМАЄТЕ ЗНИЖКУ НА НАШІ ПОСЛУГИ

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ ПІСЛЯ ВИКОНАНИХ НАМИ РОБОТ

НАШІ КОНТАКТИ

м.Київ, вул.Осіння, 6
З 09:00 до 20:00 (без вихідних)
Призначити зустріч

  (Дайте відповідь на питань)
  ВКАЖІТЬ ТИП ПРИМІЩЕННЯ?
  ВКАЖИТЬ ПОТРІБНИЙ ТИП РОБОТИ?
  ВКАЖІТЬ ПЛОЩУ ПО ПІДЛОЗІ? (М2)
  МАТЕРІАЛИ
  Коли потрібні роботи?
  ОБЕРІТЬ СВІЙ БОНУС
  Вкажіть ваші контакти

   ВВЕДІТЬ ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
   НАШ МЕНЕДЖЕР ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ ПРОТЯГОМ 30 ХВИЛИН

    ВВЕДІТЬ ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
    МИ ПЕРЕДВОЛИМО ВАМ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ МІСЦЯ ЗУСТРІЧІ

     РАДИ СПІВПРАЦІ!
     ЗАЛИШАЙТЕ СВІЙ ВІДГУК ПРО НАС І ПРО НАШІ ПОСЛУГИ