fbpx

Шпаклівка укосів услуги профессиональной бригады в Киеве и областиШпаклівка укосів – це завершальний етап підготовки перед нанесенням декоративних покриттів (фарби, шпалер та інше). Після штукатурки вона доводить віконні отвори до ідеального стану. Використання апаратів дозволяє зробити шар шпаклівки максимально тонким. Це заощаджує матеріали. А також час та сили на роботи.

Машинна шпаклівка укосів компанією Star Croup

Механізована шпаклівка укосів у Києві компанією Star Croup виконується у декілька послідовних операцій. І для початку готується робоча зона, закриваючи двері та вікна плівкою. Далі здійснюється робота:

 1. Ґрунтування. Для кращої адгезії штукатурки зі шпаклівкою наноситься ґрунтовка Knauf TIEFENGRUND. Також вона зміцнює поверхню і знижує її поглинання.
 2. Поклейка склополотнів. У Premium варіанті використовується склополотно. Він виробляється з ниток різної товщини та хаотичним розподілом для покращення армуючих властивостей. Його необхідно використовувати, якщо основа хитка (піноблок, ракушняк, погано очищена поверхня та інше). Уберігає верхній шар від розтріскування.
 3. Нанесення шпаклівки. Виконується за допомогою поршневого апарату безповітряного нанесення. Машинна шпаклівка допомагає зробити це швидко та максимально рівномірно.Відповідна суміш вибирається в залежності від обраного декоративного покриття та фінансових можливостей. Головні вимоги – це стійкість до вологи та морозу. У нашому асортименті цим вимогам відповідають такі варіанти:
 • Гіпсові Knauf MULTI-FINISH. До її складу, крім гіпсу, входять полімерні добавки. Підходить під фарбування, причому ціна не дорога.
 • Полімерні Knauf SUPERFINISH. Це вже готова паста, в основі якої вініл. Відноситься до Premium класу завдяки таким основним плюсам: підвищена білизна (що позначиться при фарбуванні), стійкість до тріщиноутворення та вилучена поверхня.
 1. Вирівнювання. При механізованому шпаклюванні використовуються шпателя довжиною від одного метра. У порівнянні зі звичайними 30-40 см вони дозволяють створити гладкішу поверхню за короткий проміжок часу. Також їх використання обумовлено більшою площею, необхідною для обробки.
 2. Шліфування. Шкурити укоси приступають тільки після повного висихання шару шпаклівки. Використання нами шліфувальні машини «Жираф» підвищує швидкість обробки в кілька разів через швидкість роботи та більшу площу захоплення, ніж ручного тертка. Наявність освітлення на ній дозволяє відразу виявити дефекти та усунути їх.

При необхідності отримати поверхню високої якості, наприклад, за фарбуванням, процедура виконується двічі. Також наноситься два шари, якщо кути формуються за допомогою перфорованих куточків. Перший повинен бути трохи товстішим, щоб прибрати перехід між металевим профілем і віконним отвором. Другий – це чистове шпаклювання для усунення дрібних дефектів.

Вартість робіт

Попередню оцінку можна замовити на сайті, відповівши на кілька нескладних питань. Після цього потрібно залишити дані та спеціаліст з нашої компанії з вами зв’яжеться. Детальний кошторис складається після огляду майстром майбутньої роботи та уточнення всіх нюансів. Залежить вартість шпаклівки укосів від площі, яку необхідно зашпаклювати і вартості суміші. Якщо планується заклеїти їх шпалерами, немає сенсу переплачувати за ідеальну гладкість. Також впливає кількість шарів.

Ми надаємо своїм клієнтам заощадити до 15% на покупці матеріалів. Ціна виходить нижчою, ніж у роздрібній торгівлі. Усі не використані матеріали фахівці заберуть із собою, а гроші повертаються. Тому не виникатиме питань

Головні конкурентні переваги Star Croup

Ми надаємо своїм клієнтам високий рівень обслуговування, а також:

 • Наші майстри мають великий досвід роботи.
 • Все виконується відповідно до норм та стандартів якості.
 • Професійне встаткування.
 • Гарантія 2 роки на будь-які види робіт.

Ми укладаємо договір, в якому зазначаються терміни завершення та всі нюанси. Тут же завершується формування кошторису. Ми працюємо у Києві та київській області, у таких містах як Ірпінь, Буча, Гостомель. Для отримання професійної консультації зв’яжіться з нашими фахівцями у зручний спосіб.

ЦІНИ МАШИННА ШПАКЛІВКА

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна грн.
Шпаклівка стін під шпалери
м.кв.
110
Шпаклівка стін під фарбування
м.кв.
160
Шпаклівка укосів під фарбування
м.пог.
160
Шпаклівка стелі під фарбування
м.кв.
180
Поклейка склополотна
м.кв./пог.
70
Підготовка під поклейку склополотна
м.кв./пог.
110
Додаткові роботи
Договірна

НАШІ РОБОТИ

Машинна шпаклівка
Виконані роботи:
Шпаклівка стін
Шпаклівка стелі
Шпаклівка коробів
Київ, ЖК Комфорт Таун, 3х кімнатна квартира
Виконані роботи:
Штукатурка стін
Штукатурка стель
м. Київ, ЖК Галактика, Механізоване фарбування
Виконані роботи:
Фарбування стін
Фарбування стель
Декоративна штукатурка

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ І ОТРИМАЄТЕ ЗНИЖКУ НА НАШІ ПОСЛУГИ

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ ПІСЛЯ ВИКОНАНИХ НАМИ РОБОТ

НАШІ КОНТАКТИ

м.Київ, вул.Осіння, 6
З 09:00 до 20:00 (без вихідних)
Призначити зустріч

  (Дайте відповідь на питань)
  ВКАЖІТЬ ТИП ПРИМІЩЕННЯ?
  ВКАЖИТЬ ПОТРІБНИЙ ТИП РОБОТИ?
  ВКАЖІТЬ ПЛОЩУ ПО ПІДЛОЗІ? (М2)
  МАТЕРІАЛИ
  Коли потрібні роботи?
  ОБЕРІТЬ СВІЙ БОНУС
  Вкажіть ваші контакти

   ВВЕДІТЬ ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
   НАШ МЕНЕДЖЕР ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ ПРОТЯГОМ 30 ХВИЛИН

    ВВЕДІТЬ ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
    МИ ПЕРЕДВОЛИМО ВАМ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ МІСЦЯ ЗУСТРІЧІ

     РАДИ СПІВПРАЦІ!
     ЗАЛИШАЙТЕ СВІЙ ВІДГУК ПРО НАС І ПРО НАШІ ПОСЛУГИ