fbpx

МАШИННА ШТУКАТУРКА СТІН У ВАШОМУ ПРИМІЩЕННІ

У Києві та Київській області
З 09:00 до 20:00 (без вихідних)

ЧИМ МАШИННА ШТУКАТУРКА КРАЩЕ РУЧНИХ РОБОТ?

 • Технологія
 • Матеріал
 • Устаткування

Процес штукатурки складається з таких етапів:

– Ґрунтовка поверхні
– Виставлення маяків
– Нанесення суміші
– розподілу суміші по маякам
– Вилучення маяків та замазка штроб
– Фінішне зрізання правилом
– Замивка та глянсування поверхні

Ґрунтовка поверхні. Для кожного типу поверхонь ми підбираємо найбільш підходящий склад грунтовки. Для поверхонь типу піно-бетон та газо-бетон рекомендуємо наносити додатковий шар ґрунтовки. Це робиться, щоб уникнути швидкого зневоднення штукатурки та її розтріскування.

Виставлення маяків. На цьому етапі дуже важливо мати точне обладнання лазерний нівелір (рівень) та досвідченого фахівця. Адже від цього етапу залежить подальша рівність стін, стель, кутів, укосів. Точність сучасних лазерних нівелірів (лазерних рівнів) сягає 0.2мм. на 1м., що на 10 метрів складає всього 2 міліметри.

Нанесення суміші. Наша команда фахівців наносять штукатурку машинним способом за допомогою штукатурних станцій PFT. Це дозволяє прискорити процес, досягти однорідної консистенції суміші, покращити якість кінцевого виробу.

Розподіл суміші по маяках. Поле нанесення штукатурки на стіну її необхідно розподілити по стіні і розрівняти по маяках.

Вилучення маяків та замазка штроб. Наші фахівці практично відразу ж виймають маяки із шару штукатурки та замазують штроби. Це дозволяє суміші застигати одночасно та отримати однорідну консистенцію всієї суміші на стіні під час фінального зрізання.

Фінішне зрізання правилом. До моменту повного застигання штукатурка трохи обпливає по стіні і з’являються мікро напливи. Фінішний зріз вирішує цю проблему. Фахівець встигає зрізати мікро напливи до повного застигання штукатурки та робить стіну ще більш рівною.

Замивання та глянсування поверхні. Після того як зроблено фінішне зрізання, штукатурка на стіні ще трохи підсихає і фахівець переходить до замивання та глянсування поверхні. Цей процес дозволяє зробити штукатурку більш гладкою, а також заповнити дрібні подряпини і раковини.

Стартові штукатурки діляться на 2 види: на гіпсовій та цементній основі. А цементні діляться ще на 2 види: цементно-вапняна та цементно-перлітова.

Гіпсові штукатурки. Найголовніша перевага гіпсової штукатурки, перед штукатуркою на цементній основі – економія матеріальних та трудових витрат у подальшому оздобленні стін. У більшості випадків гіпсові штукатурні склади використовуються для сухих або із середньою вологістю приміщень. Також допускається використання гіпсової штукатурки і у вологих приміщеннях, але за умови, що на неї в подальшому буде нанесена обмазувальна гідроізоляція. Гіпсову штукатурку дозволяється наносити практично на всі підстави: бетон, цегла, піно-бетонні та газо-бетонні блоки.

Цементно-вапняні штукатурки. Перевага цементно-вапняної штукатурки над гіпсовою 2: вона більш морозостійка та вологостійка. Ця штукатурка застосовується для внутрішніх або зовнішніх робіт. Добре підходить для оштукатурювання місць з підвищеною вологістю, санвузлів чи фасадів. Закупівельна вартість менша ніж у гіпсової штукатурки, але витрата більша приблизно в півтора рази. Тому фінальні витрати матеріалу на квадратний метр приблизно однакові. Вона дуже добре підходить для приміщень з підвищеною вологістю, під подальше оздоблення плиткою. Її вкрай рідко використовують для подальшої чистової обробки. Дозволено наносити на підстави: бетону, цегли. Заборонено наносити на основи з: піно-бетонних і газо-бетонних блоків, а також на основи зі схожими характеристиками.

Цементно-перлітова штукатурка. Ця полегшена штукатурка на цементній основі. Включає переваги частково від цементно-вапняної та гіпсової штукатурки. Вона така ж морозостійка і вологостійка ка цементно-вапняна штукатурка, і завдяки її полегшеному складу її дозволяється наносити на піно-бетонні і газобетонні блоки. Ще однією перевагою даної штукатурки в порівнянні з цементно-вапняною, це її підвищена пластичність. Мінусом цієї штукатурки є ціна та витрата. Ціна за кілограм приблизно така ж як і у гіпсової штукатурки, а так само має приблизно в півтора рази вищу витрату, порівняно з гіпсовою. Таким чином, ми отримуємо найбільші фінансові витрати на квадратний метр з усіх трьох штукатурок.

Ґрунтовки під гіпсову штукатурку. Гіпсова штукатурка вимагає обов’язкового попереднього ґрунтування. Для гладких мало поглинаючих поверхонь типу бетон, використовується грунтовка з підвищеними адгезійними властивостями і додаванням кварцового писку (BETOKONTAKT), а для пористих поверхонь, що сильно вбирають, таких як піно-бетон і газо-бетон, грунтовка-концентрат плівкового типу, що запобігає швидке зневоднення штукатурки. запобігання розтріскуванню та поліпшенню адгезійних властивостей (GRUDIERMITTEL).

Ґрунтовка під штукатурки на цементній основі. Багато виробників дозволяють наносити штукатурку на цементній основі без попереднього ґрунтування. Але ми, щоб уникнути неприємних наслідків і продовження терміну служби штукатурки, наносимо і рекомендуємо наносити ці види штукатурок з попередньою грунтовкою. Використовуємо для них такі ж види ґрунтовок, як і для гіпсової штукатурки.

Для нанесення штукатурки ми використовуємо сучасні штукатурні станції компанії PFT, розроблені спільно з фахівцями Knauf. Завдяки цьому обладнанню ми можемо: скоротити терміни проведення робіт, скоротити трудовитрати, а відповідно і знизити ціну на роботи для наших клієнтів і що не маловажно, штукатурні станції PFT допомагають домогтися однорідної консистенції суміші на кожній ділянці стіни, що дозволяє зробити штукатурку якісніше, порівняно з ручним способом нанесення.

Для більш точного вирівнювання площини стін і стель, наші фахівці використовують лазерний нівелір (лазерний рівень), що дозволяє більш точно виставити маяки і тим самим сформувати: перпендикуляр, кут 90о і площину стіни або стелі.

Для обробки суміші ми використовуємо професійні правила та шпателя, які регулярно змінюємо для отримання максимальної якості поверхні та уникнення похибки через зношений інструмент.

ПРОЦЕС РОБОТИ

ГРУНТІВКА ПОВЕРХНІ
ВИСТАВЛЕННЯ МАЯКІВ
НАНЕСЕННЯ СУМІШІ
ФІНІШНЕ ЗРІЗАННЯ ПРАВИЛОМ
ЗАМИВКА ПОВЕРХНІ

ЦІНИ МАШИННА ШТУКАТУРКА

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна грн.

Штукатурка стін

м.кв.
160

Штукатурка укосів

м.пог.
160

Штукатурка стель

м.кв.
250

Повна геометрія приміщення

м.кв.
220

Штукатурка радіусів

м.кв./пог.
250

Армування сіткою

м.кв./пог.
60

Додаткові роботи

Договірна

НАШІ РОБОТИ

Машинна штукатурка м. Київ, вул. Петра Запорожця 26А
Виконані роботи:
Штукатурка стін
Штукатурка укосів
Машинна штукатурка м.Київ Юрія Липи 6
Виконані роботи:
Штукатурка стін
Штукатурка укосів
Київ, ЖК Комфорт Таун, 3х кімнатна квартира
Виконані роботи:
Штукатурка стін
Штукатурка стель
Машинна штукатурка санвузлів
Виконані роботи:
Цементно-перлітова машинна штукатурка стін

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ, Що ЧАСТО ЗАДАються

Скільки буде висихати машинна штукатурка?
+
Що робити, якщо на об'єкті немає 380v?
+

Відсутність підключення 380v не привід відмовлятися від машинної штукатурки. Компанія Star Group має станції на 220v, які працюють від звичайної розетки. Посилання на статтю «Що робити, якщо на об’єкт немає 380v?»

Що вибрати машинну штукатурку чи ручну?
+

Ці два види штукатурних робіт відрізнятимуться тільки способом нанесення, процеси однакові в обох методах. Найчастіше машинна штукатурка доцільніше, вона швидше, якісніше, дешевше. Ручний спосіб краще використовувати, коли об’єм штукатурних робіт невеликий, наприклад 10-20 м2 і завозити велику кількість обладнання довше і дорожче, ніж поштукатурити в ручну.

Чи можна робити машинну штукатурку взимку?
+

Так, машинну штукатурку можна робити взимку, але температура всередині приміщення повинна бути не нижче 5С⁰ під час та після проведення робіт до повного висихання штукатурки. Якщо температура нижче 5С⁰, це може призвести до розтріскування або відшарування штукатурки.

Штукатурка приміщення – один із найважливіших етапів внутрішнього оздоблення. Від її якості безпосередньо залежить рівність поверхні стін, стелі і, як результат, довговічність і краса виконаного ремонту. Якщо Вам потрібна машинна штукатурка, зробіть вибір на користь компанії «Star Group». За допомогою професійного німецького обладнання якісно та швидко наші фахівці штукатурять стіни, стелі, віконні та дверні укоси у житловій чи нежитловій будівлі будь-якої площі та рівня готовності ремонту.

Механізована штукатурка від «Star Group»: чому клієнти обирають наше підприємство

Будівельна компанія «Star Group», маючи серйозний досвід роботи, відмінну ділову репутацію, великий обсяг успішно виконаних замовлень, спеціалізується на наданні юридичним та приватним особам різних послуг, пов’язаних із внутрішнім та зовнішнім оздобленням приміщень. Штукатурка машинним способом – серед пріоритетних напрямів діяльності нашого підприємства.

Застосовуємо в роботі високоефективні штукатурні станції PFT, розроблені в співдружності з конструкторами всесвітньо відомої компанії Knauf.

Задіяні в ході обробки німецьке обладнання, якісні суміші плюс, безперечно, професіоналізм наших фахівців дозволяють постійно добиватися ідеально однорідного нанесення складу на всі поверхні, чіткої геометрії ліній. Відхід від ручної праці, заміна його на машинний дають нам можливість не тільки суттєво знижувати витрату матеріалів, а й розцінки на роботу, а значить і загальні витрати клієнтів.

Багато фахівців відгукуються про машинну штукатурку стін, стелі, укосів, як про якісніший, надійний вид оштукатурювання поверхонь. Також і візуально вони виглядають найчастіше привабливіше, ніж зроблені вручну.

Надаючи послуги з штукатурки, розбиваємо роботу на наступні етапи:

 • підготовка поверхонь (грунтовка);
 • виставлення по лазеру маяків;
 • безпосереднє нанесення складу;
 • вирівнювання його за розміщеними маяками;
 • закладення штроб після видалення маяків;
 • фінішна зрізка за допомогою будівельного правила;
 • замивання поверхонь та їх глянсування.

Залежно від призначення тих чи інших приміщень, а також підстави поверхонь потрібні свої матеріали як для підготовчого етапу, так і для формування шару штукатурки. Застосовуємо в роботі стартові штукатурки на гіпсовій та цементній основі (в т.ч.: цементно-перлітові, цементно-вапняні).

До штукатурки стелі, стін обов’язково ґрунтуємо їх одним із спеціальних складів (GRUDIERMITTEL, BETOKONTAKT).

Після закінчення кожного етапу здійснюється обов’язкова перевірка якості покриття.

Переваги для наших замовників

Замовляючи машинну штукатурку, наші клієнти можуть розраховувати на наступні переваги:

 1. Безкоштовно: консультування на етапі узгодження робіт та прийняття замовником остаточного рішення, виїзд фахівця на об’єкт для вимірів, уточнення за місцем усіх нюансів (за потреби);
 2. Оперативну підготовку комерційної пропозиції;
 3. Швидке укладання договору;
 4. Підбір та доставку матеріалів за адресою;
 5. Суворе дотримання майстрами всіх технологічних етапів та термінів робіт;
 6. Вивіз будівельного сміття;
 7. Вхідний-вихідний контроль якості робіт;
 8. різні способи оплати наданих послуг;
 9. Тривалу гарантію на виконаний обсяг;
 10. обґрунтовані ціни за м2;
 11. Знижки для клієнтів.

Бажаєте замовити штукатурку у Києві механізованим способом? Робите акцент на високій якості, стислих термінах проведення робіт та низькій вартості послуг?

Зв’яжіться з нами, оформіть замовлення! Якщо є питання, у тому числі щодо цін на машинну штукатурку, задайте їх консультанту компанії!

За нашого сприяння ваші стіни, стелі та укоси будуть повністю відповідати європейським стандартам!

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ І ОТРИМАЄТЕ ЗНИЖКУ НА НАШІ ПОСЛУГИ

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ ПІСЛЯ ВИКОНАНИХ НАМИ РОБОТ

Наші партнери В якості яких ми не сумніваємося

stargoup
stargoup
stargoup
stargoup

НАШІ КОНТАКТИ

м.Київ, вул.Осіння, 6
З 09:00 до 20:00 (без вихідних)
Призначити зустріч

  (Дайте відповідь на питань)
  ВКАЖІТЬ ТИП ПРИМІЩЕННЯ?
  ВКАЖИТЬ ПОТРІБНИЙ ТИП РОБОТИ?
  ВКАЖІТЬ ПЛОЩУ ПО ПІДЛОЗІ? (М2)
  МАТЕРІАЛИ
  Коли потрібні роботи?
  ОБЕРІТЬ СВІЙ БОНУС
  Вкажіть ваші контакти

   ВВЕДІТЬ ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
   НАШ МЕНЕДЖЕР ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ ПРОТЯГОМ 30 ХВИЛИН

    ВВЕДІТЬ ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
    МИ ПЕРЕДВОЛИМО ВАМ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ МІСЦЯ ЗУСТРІЧІ

     РАДИ СПІВПРАЦІ!
     ЗАЛИШАЙТЕ СВІЙ ВІДГУК ПРО НАС І ПРО НАШІ ПОСЛУГИ